Piraci. Księga morskich opowieści

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka przedszkolaka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Aksjomat
978-83-7118-720-9
piraci, przygoda, morze

Rymowana opowieść o piratach, dzięki której przeniesiesz się myślami na pokład pirackiego statku, zaprzyjaźnisz z bohaterami i będziesz uczestniczyć w ich czasami niebezpiecznych, czasami zabawnych korsarskich przygodach. Zaskakujące historie, dowcipne gry językowe i zabawne ilustracje wyróżniają tę książkę na tle innych. Wskakuj na pokład! Załoga „Czarnego Rekina” już jest gotowa do rejsu!...

Wskakuj na pokład! Załoga „Czarnego Rekina” już jest gotowa do rejsu! Płyniemy po przygodę i sławę!
Echem brzmią korsarzy czyny, nieraz o nich usłyszymy:
morze nawet po stu latach śpiewa pieśni o piratach…

źródło opisu: http://www.aksjomat.com

źródło okładki: http://www.aksjomat.com

anta_a | 2017-09-04
Przeczytana: 27 sierpnia 2017

Książka niby fajna, ale przez rymowanie zdania były nieraz trochę pokombinowane. Niby wszystko się zgadzało, ale widziałam zagubienie w oczach 5,5 latka. Sama treść ok. Obrazki śmieszne