Podstawy Microsoft .NET

Wydawnictwo: RM
Introducing Microsoft .NET
83-7243-184-1
Daniel

Jakie problemy rozwiązuje Microsoft .NET? Jakie środki architektoniczne zastosowano do ich rozwiązania? Jak zacząć używać platformy .NET i jak odnieść korzyści z jej używania? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskasz czytając tę frapującą i treściwą książkę. Dobrze znany autor i konsultant przedstawia temat metodą od ogółu do szczegółu - zaczyna każdy rozdział od materiału prostszego, po czym stopniowo rozwija zagadnienie i przedstawia coraz więcej szczegółów technicznych. Jeśli zatem w pewnym momencie stwierdzisz, że dany poziom szczegółowości Ci wystarczy, możesz przerwać czytanie. Książka zawiera minimum żargonu i maksimum wiedzy, dużo rysunków i schematów, a także mnóstwo analogii i porównań oraz przejrzystych wyjaśnień. Zamieszczone tu przykłady kodu dostępne są na stronie WWW książki. Po przeczytaniu tego podręcznika będziesz dysponować taką wiedzą o platformie .NET, która pozwoli Ci zaplanować swoją strategię postępowania w odniesieniu do tego nowego oprogramowania.

W książce omówiono między innymi:

ogólne zagadnienia dotyczące Microsoft .NET,
obiekty (.NET Objects),