7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
C# Primer Plus
83-246-0358-1
Daniel

C# to jeden z języków programowania wchodzących w skład platformy .NET. Według założeń producenta -- firmy Microsoft -- ma stanowić podstawowe narzędzie programistyczne dla tej platformy. C#, łączący w sobie najlepsze cechy języków Visual Basic, C++ i Java, jest łatwy do opanowania, a daje ogromne możliwości. Oparty na komponentach i obiektach doskonale nadaje się zarówno do tworzenia aplikacji dla komputerów osobistych, jak i dla urządzeń typu PocketPC. Twórcy aplikacji w C# mogą wybierać między doskonałym środowiskiem Visual Studio .NET a kilkoma narzędziami dostępnymi na licencji open-source.

Książka "Język C#. Szkoła programowania" to podręcznik, który wprowadzi Cię w arkana sztuki pisania programów w tym języku. Poznasz elementy języka C# i dowiesz się, na czym polega programowanie obiektowe. Nauczysz się korzystać z zaawansowanych możliwości oferowanych przez technologię obiektową, takich jak polimorfizm, interfejsy i struktury. Przeczytasz tu także o obsłudze wyjątków, tworzeniu dokumentacji w formacie XML w oparciu o komentarze w kodzie oraz o operacjach wejścia i wyjścia na plikach.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Bartłomiej | 2015-01-06

Dobrze jest mieć pod ręką. Polecam

eboune | 2015-10-15
Daniel | 2012-06-26