Zgłosuj na książki roku 2017

Tłumaczenie: Urszula Zielińska
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki
fiona

Autor przedstawia nowe spojrzenie na rolę umysłu, dzięki któremu człowiek może wpływać na swój stan zdrowia, uzyskując szybkie i pozytywne rezultaty. W książce przezntowane są zestawy ponad 75 ćwiczeń dotyczących określonych problemów zdrowotnych, począwszy od bólu głowy, alergii, przeziębień oraz nadciśnienia, a skończywszy na chorobach zagrażających życiu, takich jak rak, choroby serca czy AIDS. Ze względu na swój inspirujący i postępowy charakter publikacja Uzdrowienie przez wizualizację jest wielkim krokiem na drodze do zrozumienia i odbudowy oraz podtrzymania nie skażonej chorobą jedności ciała i umysłu.

źródło opisu: http://sklep.zysk.com.pl/uzdrowienie-przez-wizualizacje.html

źródło okładki: http://sklep.zysk.com.pl/uzdrowienie-przez-wizualizacje.html

Ramon | 2014-09-11
Przeczytana: 11 września 2014

Powiem tak: dzięki Bogu za takich lekarzy! Jego książka powinna być w każdej domowej apteczce. Symbolicznie, ponieważ to nie książka ani jej lektura może pomóc, lecz praktykowanie wg wskazówek w niej zawartych.

Autor nie jest teoretykiem, lecz lekarzem, bodajże psychiatrą z wykształcenia. Pomaga ludziom w powrocie do zdrowia (zwykle nie odradzając leczenia medycznego - to leczenie często samo odpada).

Nie robi biznesu ani na chorobach, ani na ich leczeniu. Nie ma żadnej opatentowanej metody, nie sprzedaje w tej książce żadnych kursów. Przypomina nam o narzędziu, którym dysponujemy wszyscy, zawsze i wszędzie (którego nawet używamy niemal nieustannie, bo ten "warsztat Boga" jakim jest wyobraźnia pracuje świątek piątek, w dobrym czy złym kierunku). O narzędziu, które kosztuje mniej, niż światło słoneczne (bo za energię wytworzoną przy użyciu paneli słonecznych bodajże trzeba płacić podatek w niektórych krajach).

Był świadkiem wielu uzdrowień, które wg lekarzy nie miały prawa...

Kamila | 2013-01-01
Na półkach: Przeczytane, 2013