Stara Księga Aniołów

Książka jest rezultatem długoletnich studiów autora nad Biblią, kabalistyką, starożytną wiedzą Izraelitów. Jest sumą jego spostrzeżeń i poszukiwań w tym zakresie. Jest wreszcie książką prekursorska na polskim rynku, bowiem jako pierwsza przybliża postacie i wizerunki 9 Archaniołów i 72 Aniołów wraz z ich szczegółowa charakterystyką. Czy wiecie Państwo, że każdy ma swego Anioła Stróża, który strzeże nas przed wszelkim złem?
W książce znajdują się piękne modlitwy do każdego z Nich, pozwalające nawiązać intymną i czułą rozmowę. Czytelnika może zainteresować również rozdział o egzorcyzmach, oraz
o sposobach odpędzania złych mocy.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!