Gry karciane dla bystrzaków

Wydawnictwo: Septem
Card Games For Dummies
poradniki

Umiejętności cenniejsze niż as w rękawieZnasz to -deszczowe letnie popołudnie, siedzisz wraz z grupą przyjaciół i nie macie żadnego pomysłu na ciekawe spędzenie czasu? No to może karty? Wybieracie grę i zaczyna się: ile osób, tyle reguł. Albo samotny wieczór, kiedy masz już dość oglądania telewizji? Pasjans prawdę Ci powie, daj mu tylko szansę. W pracy szukają czwartego do brydża? Ależ to świetna okazja, by zacząć się lepiej dogadywać z szefem!Barry Rigal z pomocą specjalistów od poszczególnych karcianych strategii odkryje przed Tobą arkana gier dla jednej, dwóch czy nawet ośmiu osób. W końcu usystematyzujesz wiedzę na temat tych gier, które dobrze znasz, i będziesz mógł spróbować czegoś zupełnie nowego. Podręcznik napisany jest prostym językiem, ale zawiera też tłumaczenia z żargonu wytrawnych karciarzy. Nareszcie to Ty będziesz rozdawał karty w grze. Jednak nim weźmiesz do ręki talię, sięgnij po tę książkę, by:* poznać różnicę między strategiami karty precz i bierz lewy , * cieszyć się z ułożonego pasjansa, * nauczyć dzieci zabaw z kartami, * grać online w ulubioną grę, * dowiedzieć się więcej o etykiecie karciarzy, * wygrywać w remiku, wiście, blackjacku, kanaście, brydżu, pikach i innych grach.W książce znajdziesz także obszerny opis gry w pokera.DODATEK SPECJALNY: ściąga z przydatnymi informacjami.

Chaoticreader | 2016-09-29