Dragon's breath: Wszystko zostaje w rodzinie

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
5 (6 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
978-83-7805-227-2

Dragon's Breath to przedziwna, tajemnicza i zarazem fascynująca organizacja, o której istnieniu zwykli śmiertelnicy nie mają zupełnie pojęcia. Świat Ludzi i Odmieńców przenika się nieustannie. Na czele Dragon's Breath stoi potężna Pani Luna, która nieustannie dąży do tego, by zdobyć nieograniczoną niczym władzę. Do tego potrzebuje jednak Daphne Prescott, dysponującej darem, z którego znaczenia sama nie do końca zdaje sobie sprawę. Cała historia to nie tylko wciągająca fantastyka, ale również opowieść o trudnym uczuciu dwojga nastolatków, które rodzi się w dramatycznych okolicznościach.

źródło opisu: WFW, 2012

źródło okładki: WFW, 2012

Silaqui | 2013-02-05
Na półkach: Sprzedam
Przeczytana: 13 grudnia 2012

Debiuty literackie to ciężki temat dla recenzenta, gdyż często dochodzi do rozdźwięku między dobrym sercem i zdrowym rozsądkiem: dobre serce podpowiada, by książkę pochwalić, dodać autorowi skrzydeł, a rozsądek krzyczy o recenzencką szczerość i brak wszelakich sentymentów. Przy "Dragon’s Breath: Wszystko zostaje w rodzinie", debiutanckiej powieści Anny Musioł, nie musiałam się długo zastanawiać nad tym, jaką taktykę obrać. Już pierwsze strony pokazały mi, z czym tak naprawę mam do czynienia, i nie zawaham się przed powiedzeniem wam nagiej prawdy o tym dziele.

next | 2012-09-19
Przeczytana: 15 września 2012

Książka się sama czyta !!!

Hannijka | 2013-03-19
nikolap | 2013-01-21