Jak zabiłem Piotra Jaroszewicza

Wydawnictwo: Arcana
7 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-60940-84-6
literatura faktu

"Spotkanie z N.N. przewróciło wszelkie ustalenia dotyczące świata, który do tego momentu znałem. Jestem pisarzem, więc kimś otwartym na przygodę czy zwierzanie się bliźniego. Ale nie na co dzień ma się możliwość rozmowy z mordercą, choć słowo to nie jest adekwatne do nazwania tak człowieka, z którym dane było mi się przez jeden wieczór spotkać. (...) N.N. rozwiązywał zagadkę, jaką było zabójstwo Piotra i Alicji Jaroszewiczów. Teraz miałem przed sobą kogoś, kto dowodził, że to zrobił."

źródło opisu: http://www.ksiegarnia.arcana.pl

źródło okładki: http://www.ksiegarnia.arcana.pl

| 2012-09-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, ARCANA
Przeczytana: 20 listopada 2011

Po przeczytaniu tej książki zastanawiałem się, dlaczego nie podjęto działań w związku z opisanymi w niej niepublikowanymi szczegółami dotyczącymi zamordowania Piotra Jaroszewicza i jego małżonki. Odpowiedź jest prosta - gdyby mordercą był Jarosław Kaczyński albo ktoś z nim związany, to sprawa z pewnością nigdy nie uległaby ani przedawnieniu, ani też nigdy nie zostałaby zapomniana.

Służby PRL cały czas mają się dobrze w III RP i cały czas mają niewiarygodnie wielki wpływ na życie publiczne i polityczne po 1989 roku.

Piotr_O | 2016-06-19
Tomasz | 2014-05-16