Uczta głupców. Ononharoia

978-83-85571-49-0
Oficyna Wydawnicza Agawa
literatura piękna
978-83-85571-49-0

Nie spodobało mi się... Znudziło mnie całkowicie, oprócz tego - za dużo nawiązań i wykorzystanych motywów sprawiło, że całość wygląda na nieudolną próbę szokowania. Może, gdyby książka była większa objętościowo, to wszystkie zabiegi autora robiłyby wrażenie. Jak na tak cienką książkę - za dużo wszystkiego, i próbowanie na siłę zawarcia "czego tylko się dało" na...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Uczta głupców. Ononharoia