Yorkshire terrier. Opieka i hodowla

Wydawnictwo: RM
flora i fauna

York ze swoją ciekawą szatą to idealny pies ozdobny. Jest to również żwawy i dostarczający wielu wrażeń towarzysz, który uwielbia uczestniczyć we wszystkich formach aktywności swojego pana. Ten ciekawski i przebiegły ekstrawertyk w kieszonkowym formacie ma osobowość typowego teriera. Ta bogato ilustrowana książka zawiera liczne porady, które pozwalają lepiej zrozumieć tego nieco dziwnego, ale niezwykle śmiesznego kompana.

Gaiphage | 2010-06-02

bardzo dobre porady