Smerfy 3: Smerfetka

Tłumaczenie: Barbara Grzegorzewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Smerfy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
La Schtroumpfette
Smerfy, Peyo
komiksy
kendo777

Album zawiera dwie historyjki o Smerfach: Smerfetka i Głód w Krainie Smerfów.

źródło okładki: http://komiks.polter.pl/Smerfy-03-Smerfetka-Nasza-Ksiegarnia-n20939

Herbaciarka | 2016-03-31
Przeczytana: 1991 rok

"Smerfetka" to trzeci tom opowiadający o przygodach smerfów, w którym pojawia się po raz pierwszy jedna z najbardziej znanych postaci - Smerfetka. Przypuszczam, że Ci, którzy nie znają komiksów mogą nawet nie wiedzieć, jak wyglądała pierwsza Smerfetka i kto ją stworzył, bo celu można się domyślić ;) W serialu animowanym Smerfetka nie była taką wredotą i nawet dobrze, ale uważam, że cała historia może tylko pogłębić stereotyp, że mężczyźni wolą blondynki ;)
W każdym razie komiks jest świetny i nie muszę nawet go polecać, bo sam się wybroni :)