Wiedźmie opowieści

Wydawnictwo: Jaguar
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
angielski
Brazeneye

Przez całe lata stracharz chronił mieszkańców Hrabstwa przed stworzeniami Mroku: duchami, boginami i nade wszystko - wiedźmami.

Oto pięć mrocznych i przerażających historii z prywatnych zbirów stracharza. Opowieści o wiedźmach pożerających dzieci, o wiedźmach zabójczyniacjh, martwych wiedźmach, celtyckich wiedźmach i wreszcie – o wiedźmach tak pięknych, że mogą złamać nawet najtwardsze serce.

źródło opisu: WWW.WYDAWNICTWO-JAGUAR.PL

Gall_Anonim | 2014-01-22

Czytałam w oryginale i to jakiś czas temu, więc nie można powiedzieć żebym połknęła tę książkę z ówczesną znajomością angielskiego. Ot, taki przerywnik między poszczególnymi tomami Kronik Wardstone. Oprócz ostatniego opowiadania, które ma dosyć duży wpływ na akcję "Koszmaru Stracharza" niczego nowego nie ma.

artur | 2015-03-25
Grzesiek | 2013-01-13