Samouzdrawianie: jak odryć i udoskonalić naturalną zdolność organizmu do podtrzymywania jego funkcji i samouzdrawiania.

Tłumaczenie: Grazyna Gasparska
Wydawnictwo: Książka i Wiedza
83-05-12896-2
medycyna, zdrowie
zdrowie, medycyna
Agnieszka

Książka przedstawia mechanizmy i procesy systemu uzdrawiania, a także sposoby, którymi każdy z nas może go wspomóc. Prezentuje alternatywne metody terapii, które mogą wspomóc system uzdrawiania nie tylko w poważnych chorobach, lecz i w codziennych dolegliwościach. Prostym, jasnym językiem tłumaczy funkcjonowanie systemu samoistnego uzdrawiania, zdolność diagnozy, samonaprawy i regeneracji. Znajdziemy w tej książce również szczegółowe informacje dotyczące odżywiania i wpływu środowiska na zdrowie człowieka, ćwiczeń i technik relaksacyjnych, witamin i roślin, które wzmacniają organizm. Autor proponuje ośmiotygodniowy program, który pomoże czytelnikom we wprowadzaniu stopniowych, trwałych zmian w trybie życia, wzmacniających naturalną uzdrawiającą siłę organizmu.

Szymon | 2017-01-07
bezdiechovsky | 2016-01-29