Ale Pyszne! Tata Gotuje

Wydawnictwo: Septem

Wszystko, co każdy ojciec powinien wiedzieć o kuchni * Trening sprawnościowy z piekarnikiem, mikrofalówką, blenderem, mikserem i innymi tajemniczymi sprzętami * Witaminy, w których drzemie moc * śniadania z jajem, do łóżka i na jednej nóżce * Kurczaki uciekające, smażone, pieczone i na zimno * Wielkie Grillowanie * Dania prawdziwie mistrzowskie Uzbrojony w chochlę też możesz być męski! Nadzwyczajna książka kucharska. Sloan porusza wszystkie podstawowe

iwonek | 2013-01-01
Na półkach