Nauki z Góry Błogosławienia

Thoughts from the Mount of Blessing
religia
Marzenka2012

Książka omawia kazanie na górze wygłoszone przez Jezusa Chrystusa (na podstawie przekazów nowotestamentowych ewangelii).

źródło opisu: opis autorski

Rachela | 2016-03-09
Przeczytana: 2015 rok

" Nauki z Góry Błogosławieństwa" to książka do której wciąż i wciąż wracam. Autorka w sposób przystępny i bardzo jasny przybliża i rozwija kazanie Pana Jezusa, które wypowiedział do słuchających go tłumów zebranych u jego stóp. Słowa Chrystusa: " Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują" wciąż brzmią w mych uszach. Każdy, kto uważa się za naśladowcę Jezusa powinien znać te słowa i przeczytać tę książkę.

ewander | 2017-05-14
Przeczytana: 09 maja 2017