Rozwijać poczucie własnej wartości - przezwyciężać bezsilność : duchowe drogi do wewnętrznego miejsca ciszy

Tłumaczenie: Agnieszka Sibilak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Odnaleźć Siebie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Salwator
Selbstwert entwickeln - Ohnmacht meistern : spirituelle Wege zum inneren Raum
religia
Czytam

Niepewność, lęk przed ludźmi i poczucie bezsilności wobec życia i problemów, jakie niesie, są najbardziej powszechnymi problemami ludzi wszystkich grup wiekowych.

Zakonnik i doświadczony Anzelm Grün, z wyczuciem wprowadza w swojej książce w zagadnienia dotyczące rozwijania dobrego poczucia własnej wartości i konstruktywnego obchodzenia się z własną bezsilnością.

źródło opisu: Wydawnictwo Salwator, 2007

źródło okładki: źródło własne

Marta | 2014-10-02
Przeczytana: 02 października 2014

W dużej mierze nasze problemy wynikające z braku pewności siebie i stale towarzyszącemu poczuciu bezsilności są pokłosiem doświadczeń z dzieciństwa. Jednak jakie by owe dzieciństwo nie było, a przyznać trzeba, że nigdy nie jest idealne, naszym zadaniem jest wzięcie odpowiedzialności za siebie i dążenie do odnalezienie zagubionego poczucia tożsamości. Każdemu z nas Bóg przypisał Słowo, tylko dla nas, konkretne Słowo! Misją każdego z nas jest odnaleźć to słowo, aby wcielać go w życie. Szczęście gwarantowane!
Anzelm Grun pomaga nam odkryć nasze braki, tłumaczy nam skąd się wzięły i daje nam narzędzia do budowy. Do dzieła!

Monika | 2017-09-18
Maria | 2017-05-31