Ryby żyworodne w akwarium

Seria: Hobby
Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Egros
838818511X
flora i fauna

Sieniawski Andrzej Wydawca:EGROS Format:14.0x20.0cm Oprawa:Twarda Objętość:99  Omówione zagadnienia : ogólna charakterystyka ryb żyworodnych, zakładanie akwarium, rozmnażanie, wybrane problemy chorób ryb.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

davinczi | 2010-02-04

Książka zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych opisuje ponad 140 gatunków i 41 odmian ryb "żyworodnych" (jajożyworodnych). Znajdziecie tam informacje: jak założyć akwarium, jak urządzić, jak przygotować wodę itp. Autor porusza również tematykę rozmnażania, karmienia oraz leczenia gatunków żyworodnych. Gorąco polecam

wakahisa | 2013-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2013