Transformers #1-2
komiksy
MacG

Pierwszy zeszyt przedstawiający zmagania przybyłych z kosmosu robotów, Transformerów - dobrych Autobotów i złych Decepticonów. 40 milionów lat temu na Ziemi rozbił się statek wiozący przedstawicieli obu frakcji. W roku 1984 roboty zostają przywrócone do życia i ich konflikt odżywa na nowo...

źródło opisu: opis autorski

Adrian Jeżak | 2014-09-03
Na półkach: Przeczytane, Komiksy
Przeczytana: 03 września 2014

Obecnie panuje gorączka Transformersów we wszelkiej postaci, zarówno zabawek jak i filmów czy animacji. Ta seria wydaje się nie mieć końca i pewnie jeszcze długo będzie witać we wszelkiej postaci w naszej popkulturze.
Nie będę ukrywał że sam bardzo je lubię i większością kreskówek oglądanych przeze mnie w latach dzieciństwa, pięknych latach 90 to właśnie one królowały i napawały niestworzonymi przygodami i wyobraźnią. W inernecie znalazłem ostatnio ten komiks, pierwszy z wielu, które zamierzam przeczytać. Nie zamierzam opisywać znanej fabuły, która jednak różni się nieco od siebie w różnych seriach komiksów i animacji. Zachęcam jednak do przeczytania i zapoznania się z większą ilością historii autobotów i deceptikonów nim pójdziemy do kina na nową odsłonę filmu.
Polecam i zachęcam

Edyta | 2016-01-22
comboometga | 2015-09-20
anula | 2014-02-09
jan_marian | 2013-08-21
Na półkach: Przeczytane, Ha, mam! :)