Twój organizm. Poradnik użytkownika

Wydawnictwo: Septem
You: the owner's manual : an insider's guide to the body that will make you healthier and younger
poradniki

Książka Twój organizm. Poradnik użytkownika pozwala na poznanie tajników ludzkiego organizmu. Postawienie pięknego, solidnego domu, który przetrwa lata i da bezpieczne schronienie, bez wątpienia wymaga fachowca. Odpowiednie wylewki, właściwe instalacje, bezbłędnie wyznaczone piony i estetyczne wykończenie wnętrz to wszystko i dużo więcej składa się na stworzenie miejsca, w którym chcesz spędzić życie. Co w takim razie z Twoim organizmem? Z tą prywatną twierdzą, która chroni Cię i służy od pierwszej chwili życia po kres dni? Jej również przydałby się ekspert na wyłączność ktoś, kto znałby ją jak nikt, kontrolował stan techniczny i dbał o funkcjonalność. A nikt nie zatroszczy się o Twój organizm lepiej niż Ty.

mantra | 2012-06-03
Przeczytana: 10 sierpnia 2014