Zaczarowane Lato

Wydawnictwo: BiT
Zaczarowane Lato
83-912374-5-1
Nonia NosTake

"Zaczarowane Lato" adresowane jest do młodych czytelników. Opowiada o codziennych wydarzeniach i przygodach w czasie wakacji. O małych dramatach i rodzącym się pierwszym uczuciu. O przyjaźni i znaczeniu rodzinnych więzi. W trakcie spacerów, wycieczek, spotkań z dziadkiem Pawłem, historia miasta oraz regionu ożywa i towarzyszy młodym bohaterom, dzięki czemu staje się bliska i...

W trakcie spacerów, wycieczek, spotkań z dziadkiem Pawłem, historia miasta oraz regionu ożywa i towarzyszy młodym bohaterom, dzięki czemu staje się bliska i zrozumiała.
Wędrując z Agnieszką i jej przyjaciółmi, mieszkańcy Wejherowa i okolic odnajdują miejsca, które dobrze znają, a czasem nieoczekiwanie odkrywają te nieznane. A wszyscy znajdą tu sporo ciekawostek, faktów, legend związanych z dziejami Ziemi Wejherowskiej.
Jeśli dobrze poznamy swój region, jego teraźniejszość i przeszłość, to poczujemy się mocno zakorzenieni w naszej małej ojczyźnie - oto główne przesłanie "Zaczarowanego lata".

źródło opisu: Tył okładki

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!