Ścieżki zła

Cykl: Saga rodu z Lipowej (tom 5)
Wydawnictwo: Pi
romans, saga polska
Amanda

Ostasz syn Jakuba niepodzielnie rządzi Lipową. Usuwa dzierżawców, nikomu nie daruje najmniejszego przewinienia, wymierza okrutne kary, nie oszczędzając nawet najbliższych. Dla Lipowej nadeszły ciężkie czasy. Tymczasem Hedwiga, córka Janosza, która znalazła miejsce na węgierskim dworze, z wytęsknieniem czeka powrotu do domu, bo jej serce wciąż bije dla Mikołaja. Nieustannie marzy, by go...

Tymczasem Hedwiga, córka Janosza, która znalazła miejsce na węgierskim dworze, z wytęsknieniem czeka powrotu do domu, bo jej serce wciąż bije dla Mikołaja. Nieustannie marzy, by go spotkać, usłyszeć jego łagodny głos, jego śmiech. Czy kiedykolwiek nadejdzie dzień, gdy przed ołtarzen wypowie upragnione słowa: "Ja, Hedwiga, biorę sobie ciebie, Mikołaju.."

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Nicość | 2015-01-29