Ouran High School Host Club t.12

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Ouran High School Host Club (tom 12)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Ouran High School Host Club
manga, komiks, romans
komiksy
agacia1610

Podczas wycieczki do Francji Kyouya postanawia w tajemnicy przed Tamakim odszukać jego matkę. Tymczasem w Ouranie trwa kłótnia pomiędzy bliźniakami. Podczas wypadu do wesołego miasteczka z Haruhi Kaoru zdobywa się na wyznanie! Jakie są jego prawdziwe intencje? Czy braciom uda się wreszcie ze sobą pogodzić!? To wszystko znajdziecie w 12 tomie Ourana!

źródło opisu: waneko.pl

źródło okładki: http://www.matras.pl/host-club-12-ouran-high-school.html

Kattowitz | 2016-01-20
Przeczytana: 20 stycznia 2016

Coraz bardziej zaczynają uwydatniać się zmiany następujące w charakterach kolejnych bohaterów, super. A sceny z udziałem Haruchi i Tamakiego są po prostu sercołomoczące~! :3 Lepsze niż anime, bez dwóch zdań ^^

EmilyStrange | 2014-09-02
Przeczytana: 02 września 2014

Zawsze to mówiłam, napiszę raz jeszcze - nie ma w mangach słodszej istoty od Jego Wysokości. Tamaki jest nie do pobicia... no może tylko Kyouya mu dorównuje.

Morrigan | 2012-09-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga
Przeczytana: 29 września 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ten tomik odświeżył nieco moje spojrzenie na tą serię shojo. Nie ukrywam, że po dziewiątej części byłam tak zmęczona i rozgoryczona, że zaprzestałam kupowania tej mangi. Jednakże uwielbienie do pewnego okularnika skłoniło mnie ostatecznie do zaopatrzenia się w pozostałe książki.
W tomie dwunastym bardzo podobało mi się "odświeżające" (jakby to określiła Renge) spojrzenie na osobę Kyoyii i jego perypetie we Francji. Konflikt między bliźniakami zostało pogłębiony i to doprowadził w końcu do ostatecznej konfrontacji. Spór toczy się oczywiście wokół naszej jedynej żeńskiej bohaterki, która nie potrafi uzmysłowić sobie swoich własnych uczuć. Osobiście ta jej nieświadomość i naiwność jest dla mnie bardzo nużąca, ponieważ nie jestem w stanie pojąć, dlaczego taki "geniusz" jest w tych sprawach w takim stopniu nierozgarnięty. Jednak to jest tylko moje osobiste zdanie.
Od strony technicznej: zauważyłam małe niedociągnięcia jak m.in. poucinane dymki z literkami przy brzegach strony, co nie...