Przewodnik po życiu. Jak spełnić swoje marzenia

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Po co się czaića * świat wstrząśnięty, niezmieszany * Wirujące pokłady pozytywnych uczuć * Wykonane zadania, niekoniecznie wyborcze Myślisz, że Twoim życiem rządzi przypadeka zachodzisz w głowę, czy dałoby się wreszcie zacząć je kontrolowaća Czy masz szansę wyznaczyć własną drogęa Osiągnięcie tego celu jest w zasięgu ręki, a kluczem do sukcesu są&…, uczucia. Wszystkie pozytywne i negatywne wrażenia, jakie na co dzień nam towarzyszą -smutki, żale i radości -kształtują

Sebastian | 2014-02-21
Anila | 2012-02-23