Zgłosuj na książki roku 2017

Seria: Gwiazdy Romansu
Wydawnictwo: Harlequin
Fight for Love
Iza

Natasza Ames nie musi zarabiać; dzięki zapobiegliwości krewnych jest niezależna finansowo. Mimo to pracuje w jednej z londyńskich galerii sztuki, aby poszerzać wiedzę zdobytą na studiach. Jest zdumiona, że Tip Travers, starszy pan z Teksasu, którego kiedyś uchroniła przed wypadkiem, uczynił ją swoją spadkobierczynią. Jedzie do Dallas, aby poznać szczegóły testamentu. Okazuje się, że odziedziczyła ogromny majątek do spółki z Jayem Traversem, wnukiem nieżyjącego Tipa. Ten przystojny i arogancki mężczyzna traktuje ją z jawną pogardą. Uważa bowiem, że Natasza sprzedała się jego dziadkowi za pieniądze.

zonieczka | 2018-02-16
Na półkach: 2018, Przeczytane