Małżeństwo na rok

Tłumaczenie: Justyna Kapis
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gorący Romans/Skandale w wyższych sferach". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Front Page Engagement
Maria17

Ojciec Trenta Tanforda, znanego nowojorskiego playboya, stawia warunek: aby zostać prezesem rodzinnej firmy, Trent musi się ożenić z mądrą, godną zaufania kobietą. Żadna z jego dotychczasowych dziewczyn nie spełnia tych wymagań. Gdy zostaje mu już tylko tydzień na znalezienie żony, do jego drzwi niespodziewanie puka Carrie - mieszkająca w sąsiedztwie dziewczyna w okularach, na którą nigdy nie zwracał uwagi. Rozmowa z nią sprawia, że zaczyna ją widzieć w nowym świetle...

Kolejna część miniserii Skandale w wyższych sferach ukaże się we wrześniu.

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2010

źródło okładki: http://harlequin.pl

Kamila | 2016-04-28
Przeczytana: 28 kwietnia 2016

ciekawy i fajny wątek... ale ogólnie takie kogel-mogel, w tym słabe opisy sytuacji, niewyjaśniony wątek kryminalny. Mam mieszane uczucia po przeczytaniu tej pozycji, nie zdecydowałabym się sięgnąć po nią kolejny raz. daje 5/10 za pomysł.

Kate | 2017-05-09
Na półkach: Przeczytane, ~ HQ, ✔ 2017

Słaby HQ, wszystko działo się zbyt szybko, wątek kryminalny nierozwiązany, bohaterka chwilami zbyt dziecinna. Jedna gwiazdka za/dla Trenta.

Nie polecam.

LibrodiKate | 2013-03-09