Zgłosuj na książki roku 2017

978-83-928916-8-0
zarządzanie, Drucker
biznes, finanse
Marcinkon

Uhonorowany i szanowany wizjoner zarządzania, Peter F. Drucker staje się przewodnikiem i towarzyszem, który każdego dnia dzieli się swoja dogłębną wiedza i mądrością. W codziennym zgiełku i napięciach „Drucker na każdy dzień” inspiruje i radzi jak sprostać wyzwaniom. Ze swym klarownym przesłaniem, wizją i człowieczeństwem Drucker wypływa na szerokie wody tematów zarządzania czasem, innowacji, outsourcingu i innych, zapewniając użyteczne spojrzenie na każdy z nich każdego dnia roku.
Tych 366 myśli zaczerpnięto z wcześniejszych prac autora. Zaprezentowano je w układzie kalendarium, co sprawia, że lekturę rozpocząć można w dowolnym miejscu, racząc się refleksjami Autora we własnym tempie. U dołu każdej strony czytelnik znajdzie „Zadanie na dziś”, które inspiruje i przesądza o praktycznym charakterze myśli Druckera w warunkach współczesnego przedsiębiorstwa i ich użyteczności w życiu menedżera. To tak, jakby najmądrzejszy i najbardziej zorientowany na działanie konsultant zarządzania na świecie był przy Tobie cały, nieustannie podsuwając perły swoich ponadczasowych rad.
„Drucker na każdy dzień” jest niezwykłym zbiorem rad przeznaczonych dla każdego, kto zmagać się musi z dylematami i problemami zarządzania przedsiębiorstwem niezależnie od jego wielkości.

źródło opisu: http://www.explanator.pl/pl/publikacje/Drucker_na_kazdy_dzien/9/

źródło okładki: http://www.explanator.pl/pl/publikacje/Drucker_na_kazdy_dzien/9/

Szamano | 2016-09-11
Przeczytana: 11 września 2016