Angels' Flight

Cykl: Guild Hunter (tom 0.0)
Wydawnictwo: Berkley Books
angielski
Karin

ANGELS' FLIGHT In Angel's Wolf a vampire becomes fascinated with the seductive angel who rules Louisiana. But all is not what it appears to be in her court. In Angels' Judgment a hunter must track one of her own gone bad, while surviving the deadly tests placed in her way by the archangels themselves. Unexpected backup comes from a stranger who might just be the most lethal threat of...

ANGELS' FLIGHT

In Angels' Judgment a hunter must track one of her own gone bad, while surviving the deadly tests placed in her way by the archangels themselves. Unexpected backup comes from a stranger who might just be the most lethal threat of all...

Plus FIRST TIME IN PRINT

In Angels' Pawn a vampire hunter faces off against two rival factions and the angel manipulating them both, and a vampire whose help is not entirely selfless...

And NEVER BEFORE PUBLISHED

In Angels' Dance an angel trapped in the mountain stronghold of the Refuge finds herself under siege by a warrior angel from a martial court.

źródło opisu: http://www.us.penguingroup.com

źródło okładki: http://www.us.penguingroup.com

Beata | 2016-09-16
Przeczytana: 16 września 2016

Doskonałe uzupełnienie serii Łowca Gildii, kilka opowiadań o pomniejszych (ale bardzo interesujących) bohaterach cyklu. Świetnie uzupełnia i rozszerza spektrum świata od tysiącleci rządzonego przez anioły. Dla wielbicieli cyklu - lektura obowiązkowa.

gosiurka | 2014-04-23
Przeczytana: 02 stycznia 2014

Angel's Flight to cztery opowiadania o postaciach trzecioplanowych.
1.Angel's Pawn - to moja ulubiona para Janvier i Ashwini(ach co za emocje, czyli zamiast próbować go zabić muszą współpracować ;)

2.Angels' Judgment - Sara i jej zabójczy Deacon. Czyli jak się poznali i jak Sara została dyrektorem Gildii.

3.Angel's Wolf - Jest o Noelu wampirze którego poznaliśmy w Pocałunku, który został zrzucony z dużej wysokości i miał wszystkie kości połamane, pamiętam,że Rafael jeszcze musiał mu pomóc. Teraz po wyzdrowieniu dostał misję u pięknej anielicy Nimiry.

4.Angels' Dance - Pamiętacie nauczycielkę małych aniołków Jessamy?
Poznaje swojego "subtelnego" anioła Galena.

Bardzo fajne opowiadania, miałam niedosyt przy pierwszym opowiadaniu, bo bardzo lubię tę parę,ale jest osobna część o nich więc nie jest źle, a to jest takie fajne wprowadzenie.

Świetne uzupełnienie serii, szkoda tylko, że takie krótkie losy niektórych bohaterów chętnie bym poznała w pełnym wydaniu!!! Polecam fanom!!!

skorupka | 2014-05-27

Angels' Dance już przeczytane :)
Każdą książkę tej Autorki będę każdemu polecała (nawet te krótkie :)

Erza | 2017-11-25
Przeczytana: 25 listopada 2017

Nie-sa-mo-wi-te.

Najważniejsze - czytać NAJWCZEŚNIEJ PO trzecim tomie serii.

Książka zawiera cztery historie. Każda prezentuje inna parę.
Najbardziej chciałam poznać dzieje opisane w historii drugiej i czwartej (tak tak xD ta tutaj książkomaniaczka była ciekawa jak sie poznali), lecz trzecia była niesamowita. O pierwszej nie ma co mówić... tom siódmy zaspokaja zawód nad jej długością.
Jak napisałam w drugim - ostrzegającym - zdaniu, odradzam czytanie tego tomu przed trzecim tomem serii, gdyż jest w nim wiele informacji, które mogą zepsuć pewien smaczek w początku historii Rafaela i Eleny, podczas gdy ona odkrywa tą cześć świata aniołów, który znana tylko aniołom i zaufanym wampirom.

Angels' Pawn - Janavier i Ashwini - chronologicznie niedługo przed pierwszym tomem.
Pierwsza historia jest jakby wstępem do siódmego tomu serii. Jest to bardzo krótka historia z początku ich znajomości. Nie za wiele można powiedzieć, zdecydowanie byłam bardzo zadowolona z tego wstępu, choć...

skanka | 2015-07-16
Przeczytana: 2014 rok
Paula | 2012-11-07

Uwielbiam cykl Nalini Singh Łowca Gildii, ciągła akcja, brak zbędnego tekstu i te opisy erotyczne...

lileczka56 | 2017-12-12
Przeczytana: 05 czerwca 2016