Bez granic

Wydawnictwo: Novae Res
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Novae Res, Szwankowski
Kamila

Ktoś kiedyś powiedział, że nie ma przypadków ani zbiegów okoliczności. Przypadki mają swoje miejsce w deklinacji, a jeśli chodzi o zbiegi, a raczej zbiegów, to zazwyczaj dotyczą one byłych więźniów, uciekających na wolność. Ta książka nie jest przypadkiem. Jest historią, która pokazuje, że życiu nie można wytyczać granic. Zawsze jest ono zaskakujące i nieprzewidywalne…

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2012

źródło okładki: www.zaczytani.pl

Mimi | 2014-11-01

Cudowna, ciepła książka o życiu, trochę poważna,trochę śmieszna, trochę zaskakująca. O drogach i zakrętach życiowych i poszukiwaniu własnej ścieżki. Coś w stylu Coehlo.

Muminka | 2014-03-09
Książkowa-Fantazja | 2014-03-08