List z wulkanicznej wyspy

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Pismo s wułkaniczeskiego ostrowa
List, Wyspa, Wulkaniczna, wulkaniczny
bibliofil

"List z wulkanicznej wyspy" jest zbiorem opowiadań dla dzieci i młodzieży poruszających problemy powojennej młodzieży zamieszkującej ZSRR. Opowiadają o relacjach między dziećmi, a dorosłymi lub między dziećmi, a żołnierzami. Autor wykazuje się pomysłowością i trafnością swoich spostrzeżeń, co można odebrać w przyjemny sposób, dzięki świetnemu przekładowi. Książka uczy, że życie nie zawsze...

Książka uczy, że życie nie zawsze jest sprawiedliwe i nie ma sensu uciekać przed losem, bo on zawsze nas złapie. Rzuca nowe światło na pewne sprawy, w uzasadniając swoje przesłanie. Jest książką, którą powinien przeczytać każdy, bez względu na wiek.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!