Walc z kukułką

literatura piękna
1988-01-01
8320313287

Pewnego dnia postanowiłam dać oddech książce, której nikt nie wypożycza…padło na „Walc z kukułką”. Zbiór opowiadań radzieckich z lat 80tych. Pomyślałam – jakoś wytrzymam ten komunistyczny kult pracy i sławienie idei komsomolskiej. Zaczęłam czytać i… przepadłam na kilka godzin. Skończyłam i zaczęłam jeszcze raz. To zbiór naprawdę dobrze napisanych opowiadań o miłości. Takim...

• Autor
  • Wokół miłości
  • Książki z którymi mieszkam
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Walc z kukułką