Spacer w czasie Warszawa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "spacer w czasie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Debiuty
spacer, czasie, warszawa, album
albumy
Purson27

W Warszawie, by ujrzeć przeszłość trzeba uzbroić się w wyobraźnię. Takim spacerem w wyobraźnię jest nasz album. Dziś Warszawa nie jest miastem jednorodnym. Przypomina raczej archipelag wysp, z ktorych każda jest nieco inna, ale wszystkie razem tworzą niezwykłą mozaikę. W Warszawie można zakochać się bez pamięci. Nie będzie to jednak miłość łatwa.Nasz album jest przypomnieniem Warszawy dawnej i wspołczesnej. Nieustannie zmieniającej się. Pięknej i brzydkiej. Pociągającej i irytującej. Warszawy pełnej sprzeczności. Tragicznej i zabawnej.Bohaterskiej i zwyczajnej, codziennej.

madeline077 | 2014-01-12
DANKI | 2013-11-05