Szermierka słowna. 100 rad mistrzów ciętej riposty

Wydawnictwo: Flashbook.pl
poradniki

Szermierka słowna to sztuka walki na słowa i obrony swoich racji nawet przed najbardziej agresywnym przeciwnikiem. Książka prezentuje 100 sprawdzonych sposobów na błyskotliwą obronę i kontratak. Pomaga w codziennych starciach z męczącymi współpracownikami, złośliwymi przełożonymi i narzekającymi klientami. Przekonaj się, jak łatwo zostać mistrzem ciętej riposty. Wewnątrz praktyczne rady, wskazówki oraz dziesiątki przykładów: 100 sposobów na ciętą ripostę, obronę i kontratak w starciach słownych, jak wyjść z potyczki z twarzą zyskując uznanie świadków starcia, jakie techniki najlepiej sprawdzają się podczas słownego kontrataku, jak najłatwiej wyprowadzić przeciwnika z równowagi.

Małgorzata | 2014-09-24
Przeczytana: lipiec 2013

Przydatne wskazówki jak sobie radzić w różnych sytuacjach:)Grunt to być pewnym siebie i nie dać się zaskoczyć.Można samemu coś wymyślić,najważniejsze,żeby nie stać jak słup soli,jak ktoś nas atakuje,tylko coś odpowiedzieć.

Nioy | 2016-09-18
mgolab | 2016-05-10