Joga dla każdego

Tłumaczenie: Aldona Zaniewska
Wydawnictwo: Świat Książki
Yoga fur dich und uberall
978-83-247-0900-7
poradniki

Niezwykle przydatny zestaw kilkudziesięciu prostych i pomysłowych ćwiczeń, które zrelaksują nas w każdej sytuacji w ciągu zaledwie dwóch minut: za biurkiem w pracy i przed telewizorem. Tyle wystarczy, by plecy były mocniejsze, a humor lepszy. Autorka proponuje najróżniejsze, drobne ćwiczenia a czasem kilka gestów do wykonania o każdej porze i przypomina, że sami decydujemy o tym, jak radzimy sobie w stresujących sytuacjach.

Alutka | 2016-02-17
Na półkach: 2016, Przeczytane, Papier