literatura faktu
Bacha85

Opowieść Bose i obdarte to debiut literacki, którzy parze autorskiej przyniósł nagrodę na konkursie Wydawnictwa MON. Antonina Latoszek i Józef Płomieniec są w swojej książce narratorami, od których czytelnik dowiaduje się o losach grupy dziewcząt- sanitariuszek I Armii WP. Opowieść, ujmujące szczególnością, obfituje w mało znane szczegóły, które czynią z niej wartościowy oraz wysoce...

Opowieść, ujmujące szczególnością, obfituje w mało znane szczegóły, które czynią z niej wartościowy oraz wysoce interesujący dokument.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie