Marzyciel, mędrzec, wewnętrzne dziecko

Tłumaczenie: Przemysław Gawlik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "I". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Der Träumer, der Weise, das innere Kind
cynamon

- Dlaczego czasami nie wiem, czego właściwie chcę? - Dlaczego moje cele są czasem takie, a czasem inne? - Dlaczego nie potrafię np. na egzaminach być rozluźniony? - Dlaczego jem zbyt dużo, nawet jeśli wiem, że później będę na siebie zły? - Dlaczego ciężko mi rzucić palenie, chociaż wiem, że mi szkodzi? - Dlaczego kłócę się z ludźmi, chociaż wiem, że to nic nie daje? - Dlaczego nie mogę...

- Dlaczego czasami nie wiem, czego właściwie chcę?
- Dlaczego moje cele są czasem takie, a czasem inne?
- Dlaczego nie potrafię np. na egzaminach być rozluźniony?
- Dlaczego jem zbyt dużo, nawet jeśli wiem, że później będę na siebie zły?
- Dlaczego ciężko mi rzucić palenie, chociaż wiem, że mi szkodzi?
- Dlaczego kłócę się z ludźmi, chociaż wiem, że to nic nie daje?
- Dlaczego nie mogę użyć swojej wyobraźni także przy rozwiązywaniu problemów?
- Dlaczego odczuwam lęk, z którego równie dobrze mógłbym zrezygnować?
- Dlaczego nie jestem zawsze tym, kim chciałbym być?
- Dlaczego jestem taki, jaki jestem?

Zaczyna się podróż, która zaprowadzi Cię do wnętrza Twojej osobowości.
Odkryjesz jej bogactwo a odpowiedzi na wiele pytań staną się dla Ciebie jasne, proste i oczywiste.
Najważniejsze hipotezy Integracji Osobowości; typy subosobowości. Teoria ustawień jako metoda terapeutyczna stosowana między innyni przez Berta Hellingera.
Wiedza dla terapeutów, trenerów i przewodników. Książka inicjująca i prowadząca proces terapeutyczny dla każdego.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/marzyciel-mdrzec-wewntrzne-dziecko-p-2892.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/marzyciel-mdrzec-wewntrzne-dziecko-p-2892.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!