Potęga obrazu. Podręcznik fotografii cyfrowej

Wydawnictwo: Helion
poradniki

Podręcznik dla pasjonatów fotografii cyfrowej * Jak wybrać optymalny dla siebie zestaw sprzętu fotograficznegoa * Jak wykorzystać pełnię możliwości aparatu cyfrowegoa * W jaki sposób obrabiać zdjęciaa Obiektyw, światło, zdjęcie!!! Fotografia cyfrowa to nie tylko pasja &—, to alchemia obrazu! By tworzyć zdjęcia zapierające dech w piersiach, trzeba długo zgłębiać jej tajniki... Teraz możesz pójść drogą na skróty i posiąść fotograficzną wiedzę tajemną przekazywaną przez pro

floweria | 2012-10-29
Na półkach