Ciekawe dlaczego burczy mi w brzuchu

Tłumaczenie: Joanna Pokora
Seria: Ciekawe dlaczego...
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
My tummy rumbles
fervently

Książka, która w łatwy i ciekawy sposób wyjaśnia zagadki dotyczące ciała ludzkiego i jego funkcjonowania. Dziecko dowie się, jak oddycha, dlaczego może chodzić, po co je i jak się urodziło. Odkryje tajemnice swojego organizmu oraz pozna odpowiedzi na trudne i krępujące dla rodziców pytania. To zabawna i fascynująca lektura nie tylko dla najmłodszych. Ta niezwykła seria opracowana została z...

Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne – czasem trudne, czasem nietypowe – pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

źródło opisu: www.olesiejuk.pl

źródło okładki: www.olesiejuk.pl