Ciekawe dlaczego rybom wyrosły nogi.

Tłumaczenie: Janusz Ochab
Seria: Ciekawe dlaczego...
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Fish grew legs
prehistoria, gady, płazy, ryby, flora, fauna
SP1

Książka opisuje fascynujący świat prehistorii. Można tu znaleźć zarówno ważne informacje o dziejach naszej planety, jak i zabawne ciekawostki dotyczące rozwoju poszczególnych gatunków. To zabawna i fascynująca lektura nie tylko dla najmłodszych. Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne -czasem trudne, czasem nietypowe -pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.

źródło opisu: Olesiejuk, 2012

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Rege | 2017-05-27

Nauka nie tylko dla dzieci