Ptaki. Kieszonkowy atlas

978-83-7758-141-4
ptaki, fauna, atlas
flora i fauna
jagarkar

Opracowany w przystępnej formie przewodnik zawiera praktyczne informacje o wyglądzie ptaków, umożliwiając szybką identyfikację poszczególnych gatunków w terenie.

· Ilustracje ponad 250 gatunków ptaków, z uwzględnieniem podgatunków i odmian
· Opisy cech rozpoznawczych, siedlisk i zachowań
· Wkładka ilustrująca sylwetki ptaków w locie
· Wytrzymała, plastikowa obwoluta

źródło opisu: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=11436

źródło okładki: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=11436

Chain | 2015-07-16

Niezły w używaniu, bo bardzo poręczny i malutki. "Kieszonkowy" w sensie dosłownym;) Całkiem dobre i czytelne rysunki, jednak pod względem ilości opisanych gatunków wypada dość ubogo.

Łukasz | 2017-02-11

Bardzo fajna, mała książeczka o ptakach, jej zakup przyniósł mi wiele radości (pierwszy przewodnik). Faktycznie, nie wszystko się w niej znajdzie (nie ma np dzięcioła czarnego) ale czegóż oczekiwać po małym, kieszonkowym atlasie?

rosinek1 | 2013-11-15