Zgłosuj na książki roku 2017

Zawodowiec

Wydawnictwo: DBS
83-922228-2-2
Bubełe

Zawodowiec to biografia dr Andrzeja Bryla. Absolwenta trzech wyższych uczelni, doktora nauk humanistycznych - socjologa. Jako pierwszy Polak zdobył w Kanadzie czarny pas w Taekwon-do, a w 1989 zdał w Korei egzamin na II Dan i został międzynarodowym sędzią tego sportu. Przez 9 lat był prezesem polskiej organizacji Taekwon-do ITF. Jest twórcą bojowego systemu walki w bliskim kontakcie BAS dla...

Jest twórcą bojowego systemu walki w bliskim kontakcie BAS dla antyterrorystycznych pododdziałów Policji i wojskowych jednostek specjalnych.
Po pobycie i treningach na Filipinach z Mistrzem Siokiem Glariagą stał się prekursorem filipińskich sztuk walki w Polsce. Posiada VI Dan.
Jako globtroter pozostawił za sobą wszystkie kontynenty. Pasjonuje go antropologiczna filozofia, kultura duchowa oraz sporty ekstremalne.

źródło opisu: DBS, 2005

źródło okładki: zdjęcie autorskie