Piękny mały ogród

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Jak przycinać krzewy, by nie przeszkadzały na niedużej powierzchnia Co posadzić w ogródku, aby zimą pięknie pachniała Które gatunki roślin zapewnią intymność na balkoniea Wielu właścicieli małych ogrodów ma problem z odpowiednim doborem roślin. Kupują okazy, które im się podobają, ale bardzo często okazuje się, że wybór był nietrafiony. Poradnik ustrzeże przed popełnianiem podobnych błędów! Opisano tu kwitnące krzewy, pachnące byliny, dekoracyjne pnącza i egzotyczne gatunki idealnie pasujące

Retra | 2014-01-20
Na półkach