8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Darmowe ebooki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Złote Myśli
poradniki
Chira

Sukces jest pojęciem niedefiniowalnym. Jednym kojarzy się ze statusem materialnym, innym z wykształceniem, jeszcze innym z posiadaniem szczęśliwej rodziny. Każdy ma swoje własne pojęcie sukcesu i swoją własną drogę do odbycia. Wszyscy jednak, możemy skorzystać z doświadczeń ludzi, którym się już udało. Możemy podpatrzeć co takiego robili co spowodowało, że zrealizowali swoje ambicje i marzenia. Powiedz mi jak reagujesz na słowo „sukces”, a powiem Ci kim jesteś – mógłbyś prawdopodobnie usłyszeć od Napoleona Hilla, prawdziwej legendy literatury motywacyjnej, gdyby jeszcze żył. Napoleon Hill był teoretykiem i filozofem, którego dziełem życiowym było badanie praktycznych zasad osiągania sukcesu w oparciu o rozmowy z postaciami wybitnymi. Zasłynął z tego, że przez 25 lat swojego życia badał biografie bogatych ludzi, aby znaleźć odpowiedź na pytanie: Dlaczego jedni są bogaci, a inni biedni? W swoich publikacjach opisał te różnice, tworząc niesamowitą i sprawdzoną receptę na sukces. E-book „8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla” jest próbą prezentacji najważniejszych idei i przesłań 8 z 17 zasad osiągania sukcesu formułowanych przez Napoleona Hilla. Głównym zamiarem autora tej publikacji było stworzenie krótkiego i zwięzłego przewodnika po świecie filozofii sukcesu Hilla oraz zainspirowanie czytelników do dalszego studiowania tej wiedzy.

źródło opisu: Wydawnictwo Złote Myśli, 2007

źródło okładki: http://get.zlotemysli.pl/products/image/000/006/282/152x200.jpg?201204

pes_ka | 2018-03-16
Na półkach: Motywacja, Przeczytane