Pitu i Kudłata idą na całość

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
978-83-10-12239-1
Julian Bohdanowicz
Róża_Bzowa

"Pitu i Kudłata idą na całość" to dalsze przygody bohaterów znanych z "Pitu i Kudłata dają radę". Tym razem Pitu i Kudłata spróbują sprawdzić, czy Święty Mikołaj jest prawdziwy i jak zastawić na niego pułapkę. Dowiemy się, po co jest szkoła i gdzie najlepiej spędza się wakacje. Kudłata stworzy listę wrogów, a Pitu zacznie pisać pamiętnik. Ponadto ujawniona zostanie tajemnica słynnych...

Tym razem Pitu i Kudłata spróbują sprawdzić, czy Święty Mikołaj jest prawdziwy i jak zastawić na niego pułapkę. Dowiemy się, po co jest szkoła i gdzie najlepiej spędza się wakacje. Kudłata stworzy listę wrogów, a Pitu zacznie pisać pamiętnik. Ponadto ujawniona zostanie tajemnica słynnych niebieskich kuleczek, które są zaczarowane.

Ilustrator: Julian Bohdanowicz

źródło opisu: http://www.nk.com.pl/pitu-i-kudlata-ida-na-calosc/1465/ksiazka.html

źródło okładki: http://www.nk.com.pl/pitu-i-kudlata-ida-na-calosc/1465/ksiazka.html

bellaizka | 2015-09-01
Przeczytana: 01 września 2015

Tak naprawdę, to jak wynika z tej przenikliwej książki, chyba bardziej rodzice powinni przemyśleć swoje postępowanie, bo zachowanie dzieci bywa często bardziej logiczne.

To już moje trzecie spotkanie z rodziną Talków, drugie z samymi dziećmi. Rozbrykanymi, asertywnymi, konsekwentnymi. Wiecznie znudzonymi. Załamanymi postawą dorosłych, którzy nigdy nic nie rozumieją i w ogóle dziwni są.
Przed umiejętnością opisania świata z punktu widzenia dziecka z taką wnikliwością i poczuciem humoru chylę czoła!

BasiaK | 2017-09-15
Na półkach: Przeczytane, Inne