11 wspaniałych. Robin van Persie

Wydawnictwo: Axel Springer Polska
piłka nożna
sport
Strzelba

Najpierw Lionel Messi, potem Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney i inni. Co tydzień kolejna książeczka o największych gwiazdach współczesnego futbolu. Nie tylko suche wyniki i największe sukcesy. Przedstawiamy ich życie prywatne, słabości, słabe i mocne strony charakteru. Odpowiadamy, jak to się stało, że wspięli się na szczyt i komu to zawdzięczają. Wszystko bogato ilustrowane unikatowymi zdjęciami. Przypominamy najładniejsze gole i najważniejsze mecze.

źródło opisu: Ringier Axel Springer, 2012

źródło okładki: ringieraxelspringer.pl