11 wspaniałych. Wayne Rooney

Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
wielcy sportowcy, sport
sport
Amanda

Najpierw Lionel Messi, potem Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney i inni. Co tydzień kolejna książeczka o największych gwiazdach współczesnego futbolu. Nie tylko suche wyniki i największe sukcesy. Przedstawiamy ich życie prywatne, słabości, słabe i mocne strony charakteru. Odpowiadamy, jak to się stało, że wspięli się na szczyt i komu to zawdzięczają. Wszystko bogato ilustrowane unikatowymi zdjęciami. Przypominamy najładniejsze gole i najważniejsze mecze.

źródło opisu: Axel Springer Polska, 2012

źródło okładki: http://www.przegladsportowy.pl

vegetable78 | 2013-01-14
Przeczytana: 2012 rok

dużo fajnych historii, o których wcześniej nie słyszałem, ciekawe wątki osobiste i dobrze wyprane wszystkie brudy, dzięki czemu nie ma hagiografii. Początkowo trochę irytujące jest to utrzymywanie czasu teraźniejszego, choć na dłuższą metę nie przeszkadza. W całej serii Przeglądu Sportowego na pewno wyróżniała się na plus.

Anna Zdybel | 2012-11-07

Mam wrażenie, że książka ta opiera się na brukowcach. Czy to w ogóle jest książka ??? I dla kogo ??? Przyniósł ją mój 9-letni syn (pożyczył od kolegi), zapalony piłkarz i pełne ideałów dziecko - myślę, że jak większość dzieci w tym wieku. A po przeczytaniu o tym ile razy "Idol" zdradził żonę i ile komu zapłacił i w jakiej agencji towarzyskiej - stwierdził, że szkoda było czasu na tą niby książkę.
No ale może komuś się to podoba. Tylko co to ma wspólnego z jego karierą piłkarza.
BEZNADZIEJNA !!!!!!