978-83-7554-156-4
poradniki
Zmienna

Sekrety wielokrotnych orgazmów to nowoczesny, pozbawiony pruderii poradnik dla ludzi o otwartych umysłach. Inspiruje nie tylko w sypialni, ale uczy jak odpowiedzialnie kochać przez całe życie. Zawarte w ksiegach tao techniki seksualne, które autorzy omawiają w książce, uczą jak osiągnać rozkosz, jak również jedność serc, ciał i dusz w każdym związku.

źródło opisu: http://www.czarnaowca.pl/erotyka/sekrety_wielokrotnych,p2098256894

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/erotyka/sekrety_wielokrotnych,p2098256894

LongWinterNights | 2013-01-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 13 stycznia 2013

Książka wprowadzająca w tajemnice taoizmu seksualnego. Pomimo otwartości seksualnej i rozpowszechnionej pornografii, nasza wiedza na temat seksu jest mała (tak, naprawdę jest mała) budowana raczej na domysłach i przeświadczeniach. Nikt nas nigdy w świat seksu właściwie nie wprowadził, w naszej kulturze to temat tabu.

Książki, takie jak powyższa, są potrzebne by otworzyć nam oczy na jego głębię i pełne możliwości. Ukazuje tę dziedzinę życia holistycznie. Ukazuje też m.in. co jest najczęstszą przyczyną niezadowolenia czy dysharmonii w łóżku, a także jak te problemy rozwiązać. Ponadto zawarte są ćwiczenia jak przejść od orgazmu genitalnego do orgazmu totalnego, czy nawet duchowego co jest WARTE KAŻDYCH PIENIĘDZY. I jest to w zasięgu każdego.

Gdy wydaje ci się co ci ma niby dać książka o seksie, przecież już tego wszystkiego doświadczyłeś na własną rękę - jesteś w błędzie.

Jednak do praktykowania taoizmu potrzebne jest także samozaparcie i świadomość celu każdego dnia.

Magic | 2012-04-23

Strasznie pobieżna, stanowiąca kroplę w morzu - ale lepiej taka niż żadna ;)

Marcin | 2017-03-06
Na półkach: Przeczytane, 2017