Kobieta multiorgazmiczna. Jak odkryć w sobie pełnię pożądania, rozkoszy i witalności

Tłumaczenie: Elżbieta Smoleńska
Wydawnictwo: Czarna Owca
The Multi-Orgasmic Woman: Sexual Secrets Every Woman Should Know
978-83-7554-325-4
kobieta, erotyka, seks, orgazm
poradniki
Mohito_n

Badania pokazują, że wiele kobiet nie doświadcza przyjemności i satysfakcji seksualnej. W taoizmie, starożytnym systemie uzdrawiania i duchowości, uznaje się, że seksualność stanowi integralną część ogólnego stanu zdrowia. Autorzy połączyli wiedzę taoistyczną z osiągnięciami współczesnej medycyny, tworząc skuteczny program, który rozbudzi w kobietach pożądanie i wzmocni seksualną przyjemność....

W taoizmie, starożytnym systemie uzdrawiania i duchowości, uznaje się, że seksualność stanowi integralną część ogólnego stanu zdrowia. Autorzy połączyli wiedzę taoistyczną z osiągnięciami współczesnej medycyny, tworząc skuteczny program, który rozbudzi w kobietach pożądanie i wzmocni seksualną przyjemność. Nieważne, jak wygląda twoje obecne życie seksualne – dzięki tej książce poczujesz większe pożądanie, będziesz miała więcej satysfakcji i przeżyjesz tyle orgazmów, ile będziesz chciała. Dodatkową korzyścią z tych ćwiczeń jest zwiększenie witalności we wszystkich dziedzianch życia.

Ta lekko napisana książka pokazuje, w jaki sposób kobiety mogą doświadczać zmysłowej i seksualnej przyjemności. Najbardziej podoba mi się to, że autorzy zwracają uwagę właśnie na przyjemność, a nie tylko na orgazmy czy wielokrotne orgazmy. Połączenie wiedzy Wschodu i Zachodu pomoże wszystkim kobietom odnaleźć satysfakcję z seksu – bez względu na to, ile mają lat, samotnym i żyjącym w związkach, zarówno z mężczyzną, jak i kobietą.
Beverly Whipple, emerytowana profesor na Uniwersytecie Stanowym New Jersey, współautorka książki “The G Spot and Other Discoveries about Human Sexuality”

Lektura tej książki to jak rozmowa z zaprzyjaźnioną lekarką, która specjalizuje się w zdrowiu seksualnym kobiet, a jednocześnie ma szeroką wiedzę na temat taoistycznych praktyk seksualnych. Dzięki jej wskazówkom wiele kobiet odkryje rozkosz i możliwość osiągania wielokrotnych orgazmów. (...) Autorka pokazuje krok po kroku, jak poznawać swoją multiorgazmiczność.
Lou Paget, autorka książek Wielki orgazm i How to Be a Great Lover

Mantak Chia – uczeń wielu mistrzów taoizmu, w 1979 rolu opracował System Uniwersalnego Tao i od tej pory kształci dziesiątki uczniów z całego świata. Podróżuje po wielu krajach, prowadząc warsztaty i wykłady, w roku 2010 zawitał także do Polski. Jest dyrektorem Centrum Uniwersalnego Tao w Tajlandii i autorem dwudziestu pięciu książek na temat praktyk taoistycznych, m.in.: Mężczyzna multiorgazmiczny i Sekrety wielokrotnych orgazmów.

Rachel Carlton Abrams – lekarz rodzinny, ze specjalizacją w ginekologii, seksuologii i medycynie komplementarnej. Jest współautorką książki Sekrety wielokrotnych orgazmów. Mieszka w Kalifornii z mężem i trójką dzieci.

źródło opisu: http://www.czarnaowca.pl/erotyka/kobieta_multiorga...(?)

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/erotyka/kobieta_multiorga...»

hahahania | 2018-03-18

Bardzo, bardzo ważna książka do przeczytania dla każdej kobiety. Znacznie bardziej przystępna i zrozumiała dla Europejczyków ciężko kapujących subtelne aspekty rzeczywistości niż Miłośny Potencjał Kobiety Mantaka Chia. Autorzy w bardzo przyjemny sposób przedstawiają złożoność i piękno misterium seksu i rozkoszy z niego płynącej oraz omawiają praktyczne sposoby rozwijania własnej energii seksualnej. To zdecydowanie nie poradnik typu: jak uwieść samca i uprawiać seks na 200 sposobów, a raczej cudowna opowieść o miłości, akceptacji i wzmacnianiu naturalnego seksualnego potencjału, który w swojej unikatowej postaci jest obecny w każdej z nas. W tej książce seks to nie tylko przyjemność cielesna, lecz jest to także duchowa rozkosz, która tylko czeka, aż ją w sobie odkryjemy! :)

maroon17 | 2018-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2018