Martyna 
status: Czytelnik, dodał: 1 cytat, ostatnio widziany 3 tygodnie temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-10-26 21:02:16
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

"To co się dzieje, teraz jest jedynie chwilą, sumą oddechów, które przeminą, tak jak życie. To, co nas spotyka, nie jest czarne ani białe. Kolorów jest nieskończenie wiele, tak jak odcieni szarości. Trzeba tylko potrafić je dostrzec."


Książka cudowna, nie czytałam dawno takiej, która miałaby tak wiele prawd życiowych. ;)

 
2018-10-26 19:43:44
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Cykl: WRÓĆ DO MNIE (tom 1)
 
2018-10-26 19:40:51
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:

Nie czytałam lepszej bajki. Obiecuje Wam, że przeniesie Was w piękną krainę, da Wam uśmiech na twarzy, otworzy Wasze serca na młodość.

"Baśnie to coś więcej niż tylko błahe opowiastki na dobranoc. Ich zakończenia kryją rozwiązanie niemal każdego problemu, jaki możemy sobie wyobrazić. Baśnie to życiowe lekcje ukryte pod sztafażem barwnych postaci i sytuacji."Pastuszek i Wilk" ucz nas, jaką...
Nie czytałam lepszej bajki. Obiecuje Wam, że przeniesie Was w piękną krainę, da Wam uśmiech na twarzy, otworzy Wasze serca na młodość.

"Baśnie to coś więcej niż tylko błahe opowiastki na dobranoc. Ich zakończenia kryją rozwiązanie niemal każdego problemu, jaki możemy sobie wyobrazić. Baśnie to życiowe lekcje ukryte pod sztafażem barwnych postaci i sytuacji."Pastuszek i Wilk" ucz nas, jaką wartość ma dobra reputacja i jaka jest siła prawdomówności. "Kopciuszek" pokazuję, że dobroć zostanie wynagrodzona. "Brzydkie kaczątko" wyjaśnia, czym jest wewnętrzne piękno."

pokaż więcej

 
2018-10-06 16:47:32
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Hart''s Boardwalk (tom 1)

Jest to książka o wyborach dorosłych ludzi, o problemach jakie niesie życie. Musimy pamiętać, że każdy ma swoje lęki, które skrywamy gdzieś głęboko w naszej duszy, ale nie mogą one zawładnąć naszym życiem. Czasami wypowiedzenie ich nagłos uwalnia nas od tego ciężaru, jakim one są. Jesteśmy wtedy lżejsi, szczęśliwsi. Musimy wiedzieć, że są ludzie, którzy chcą nas takimi jakimi jesteśmy... Jest to książka o wyborach dorosłych ludzi, o problemach jakie niesie życie. Musimy pamiętać, że każdy ma swoje lęki, które skrywamy gdzieś głęboko w naszej duszy, ale nie mogą one zawładnąć naszym życiem. Czasami wypowiedzenie ich nagłos uwalnia nas od tego ciężaru, jakim one są. Jesteśmy wtedy lżejsi, szczęśliwsi. Musimy wiedzieć, że są ludzie, którzy chcą nas takimi jakimi jesteśmy naprawdę, nie odejdą, nie przestraszą się, tylko będą z nami.

Na koniec powiem Wam, że spodziewałam się czegoś porywającego, dostałam historię, która nie była za bardzo skomplikowana, czasami za bardzo przewidująca. Nie odstraszam Was od niej, bo jednak ma w sobie pewne przesłanie.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
129 57 171
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Ulubione cytaty (5)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd