Martyna 
status: Czytelnik, dodał: 1 cytat, ostatnio widziany 5 tygodni temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-08-08 18:37:12
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Czasami człowiek potrzebuje zwykłej historii, gdzie dla osoby liczy się druga osoba bardziej niż cokolwiek. W tej książce znajdziemy właśnie coś takiego. Poświęcenie, miłość od pierwszego zobaczenia, to uczucie, które mówi nam, że to właśnie ta osoba, mogłoby być wiele innych a i tak to 'coś' jest tylko z tą jedną osobą. Czasami musimy szukać tego prawie przez całe życie, ale zdarzy się też... Czasami człowiek potrzebuje zwykłej historii, gdzie dla osoby liczy się druga osoba bardziej niż cokolwiek. W tej książce znajdziemy właśnie coś takiego. Poświęcenie, miłość od pierwszego zobaczenia, to uczucie, które mówi nam, że to właśnie ta osoba, mogłoby być wiele innych a i tak to 'coś' jest tylko z tą jedną osobą. Czasami musimy szukać tego prawie przez całe życie, ale zdarzy się też tak, że przychodzi to niespodziewanie.

Książka jest lekka, przyjemna, pozwoli nam dostrzec, że człowiek jest tylko człowiekiem, jest zdolny do błędów. Jednak nie każdy chce być takim człowiekiem, są tacy, którzy muszą być perfekcyjni pod względem afiszowania się swoim życie. To wszystko znajdziesz w tej książce. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda życie przed miłością, jak w trakcie i jak po miłości, możesz to zobaczyć tutaj.

pokaż więcej

 
2018-08-08 18:33:19
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
 
2018-08-08 18:32:25
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2018-07-31 18:47:07
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Wysłannicy (tom 1)

Czy "L’amore a prima vista" zdarza się jeszcze w naszym życiu?
Czy sen może stać się przepowiednią? I czy można wyśnić ukochaną osobę?

Książka, która opowiem nam o Guardianach i Tentatorach, o tym czym się zajmują.
Lekka, przyjemna książka, która pozwala nam się wyrwać od rzeczywistości.

 
2018-07-19 17:00:42
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:
Cykl: The Field Party (tom 1)

Abbi piszę książki bardzo wciągające, jeśli jeszcze nie czytaliście żadnej serii tej autorki to zachęcam. Każda jest cudowna! Ta książka okazała się dla mnie trochę przewidziana, czytając kilka pierwszych rozdziałów przypuszczałam, że West i Maggi połączy coś niezwykłego. Jednak autorka umie mnie zaskoczyć mimo przeczytanych prawie wszystkich jej książek. Chodzi mi o każdego bohatera z osobna... Abbi piszę książki bardzo wciągające, jeśli jeszcze nie czytaliście żadnej serii tej autorki to zachęcam. Każda jest cudowna! Ta książka okazała się dla mnie trochę przewidziana, czytając kilka pierwszych rozdziałów przypuszczałam, że West i Maggi połączy coś niezwykłego. Jednak autorka umie mnie zaskoczyć mimo przeczytanych prawie wszystkich jej książek. Chodzi mi o każdego bohatera z osobna Maggi, która kryje się w swoim cieniu do czasu poznania Westa. Oby dwoje stają się dla siebie podporą, ale czy ta podpora któregoś z nich nie przerośnie? Czy można trwać przy kimś cały czas mając w głowie, że potrzebuje nas bo jego życie uległo zmienię i tylko człowiek, który doznał podobnych chwil nas zrozumie?

Tytuł po przeczytaniu książki nabrał dla mnie inne znaczenie. Kochać kogoś bez słów nie jest łatwo.

Polecam Wam książkę, zobaczycie, że ból może minąć lecz nie zniknie szybko. Katastrofa w naszym życiu czasami nadaje nowy sens istnieniu. Oceniam ją na dobrą z racji, że aż tak nie zawładnęła moim sercem :D

pokaż więcej

 
2018-07-06 19:55:32
Dodał cytat z książki: Love & Gelato
Życie bez miłości jest jak lato bez słońca.
 
2018-07-06 19:51:06
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Seria: #GOYOUNG

Książka pełna przygód, emocji, humoru. Nie brakuje w niej poświecenia dla drugiej osoby, miłości oraz wybaczenia i zrozumienia pewnych czynów.
Pozycja idealna na lato i dla młodzieży!

"- [...] Czy to pana córka?
- Tak. To Lina.
-Niesamowite. Chyba jeszcze nigdy nie widziałam ojca i córki tak niepodobnych do siebie. Ale czasami tak bywa"

 
2018-07-01 20:50:00
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Nastoletnia miłość, która jest dość zaplątana. Tajemnice, które nie są wypowiadane niszczą, zamieniają się w kłamstwa, które doprowadzają do niedomówień. Zoe piszę listy do więźnia, który czeka na śmierć. Zdradza mu swoją zbrodnie, piszę o jej życiu - wyjawia sekrety, dzieli się z nim wszystkim co ją spotyka. Spotykamy się tutaj z problemami nastolatki. Dodatkowo jest świetnie pokazana relacja... Nastoletnia miłość, która jest dość zaplątana. Tajemnice, które nie są wypowiadane niszczą, zamieniają się w kłamstwa, które doprowadzają do niedomówień. Zoe piszę listy do więźnia, który czeka na śmierć. Zdradza mu swoją zbrodnie, piszę o jej życiu - wyjawia sekrety, dzieli się z nim wszystkim co ją spotyka. Spotykamy się tutaj z problemami nastolatki. Dodatkowo jest świetnie pokazana relacja rodzinna. W słowie "świetnie" mam namyśli, że dzięki takiemu pokazaniu możemy zauważyć jakie bystre są dzieci, nawet jeśli się im nie mówi za wiele one potrafią same stwierdzić fakty.

pokaż więcej

 
2018-06-20 21:23:52
Wypowiedział się w dyskusji: „Twój Simon“ już wkrótce w kinach

Wyniki konkursu gdzie się pojawią? :)

więcej...
 
Moja biblioteczka
125 54 153
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Ulubione cytaty (5)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd