Pies. 100 sposobów na rozwiązanie jego problemów

Tłumaczenie: Anna Czajkowska
Wydawnictwo: Muza
8 (8 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
100 Ways to Solve Your Dog's Problems
978-83-7495-922-3
flora i fauna
asnna

Ta niezastąpiona książka, zawierająca praktyczne porady profesjonalnych szkoleniowców, pozwoli ci szybko, skutecznie i w humanitarny sposób rozwiązać 100 najpospolitszych psich problemów. - Idealny przewodnik dla właścicieli psów wziętych ze schroniska lub innych, których przeszłość jest nieznana, a także rozbrykanych młodzików, którym należy się dobry start - Znajdziesz tu opisane krok po...

- Znajdziesz tu opisane krok po kroku metody bezpiecznego szkolenia psa, w tym szkolenie klikerowe i masaż TTouch
- Wszystkie zaproponowane rozwiązania są niekłopotliwe i łatwe w zastosowaniu. Dzięki nim Twój pies będzie szczęśliwszy i bardziej posłuszny.

źródło opisu: www.muzaklub.com

źródło okładki: www.muzaklub.com

u mnie dycha. Sarah Fisher to moj psi guru. Ogromny plus ksiazki to techniki ttouch dla kazdego problemu.

katsu | 2012-06-12
Przeczytana: 12 czerwca 2012

Prosto napisana i przyjemna książka zawierająca opis postępowania w przypadku typowych problemów z psami.
Przy większości przypadków znajdziemy informacje jaką technikę masażu TTouch oraz ćwiczeń ruchowych zastosować. To jest własnie największy plus tej ksiażki który wyróżnia ją spośród podobnych pozycji.
Niestety jak to w książkach dla "każdego" są to tylko podstawy TTouch.
Mimo to jest też dobra na "rozgrzewkę" dla osób pragnących się zagłębić bardziej w temat.

asnna | 2012-08-17
Przeczytana: czerwiec 2012

Książka zakłada utopijną wizję, że wszystkie bolączki naszych zwierząt można wyleczyć dotykiem. Niemniej, jest to nieoceniona pomoc w terapii wspomagającej.

Kuba | 2017-08-04
grrrond | 2017-02-18