Pies. 100 sposobów na rozwiązanie jego problemów

Sarah FisherMarie Miller Wydawnictwo: Muza flora i fauna
100 Ways to Solve Your Dog's Problems
978-83-7495-922-3
Anna Czajkowska
Muza
pies problemy wychowanie behawiorystyka zdrowie żywienie masaż dotyk szkolenie profilaktyka posłuszeństwo
100 Ways to Solve Your Dog's Problems
flora i fauna
978-83-7495-922-3
Anna Czajkowska

u mnie dycha. Sarah Fisher to moj psi guru. Ogromny plus ksiazki to techniki ttouch dla kazdego problemu.

Książka zakłada utopijną wizję, że wszystkie bolączki naszych zwierząt można wyleczyć dotykiem. Niemniej, jest to nieoceniona pomoc w terapii wspomagającej.

Prosto napisana i przyjemna książka zawierająca opis postępowania w przypadku typowych problemów z psami.
Przy większości przypadków znajdziemy informacje jaką technikę masażu TTouch oraz ćwiczeń ruchowych zastosować. To jest własnie największy plus tej ksiażki który wyróżnia ją spośród podobnych pozycji.
Niestety jak to w książkach dla "każdego" są to tylko podstawy...

• Psy
  • Chcę w prezencie
  • W kolejce - PSY
  • 2012
  • O zwierzetach
  • Z biblioteki/pożyczone

Dodaj cytat z książki Pies. 100 sposobów na rozwiązanie jego problemów